Prime Otomatik Motorlu Tente Modeli 300×500 CM

Prime Otomatik Motorlu Tente Modeli 300×500 CM

Prime otomatik motorlu tente modeli, 300×500 cm ölçülerinde bir tentedir. Alüminyum kasa ve polyester kumaş kullanılarak üretilmiştir. Tente, uzaktan kumanda ile otomatik olarak açılıp kapanabilmektedir.

Tente, geniş bir alanı koruma altına alabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede, bahçenizde veya terasınızda keyifli vakit geçirirken güneşten veya yağmurdan korunabilirsiniz. Tente, uzaktan kumanda ile otomatik olarak açılıp kapanabildiği için, tenteyi açmak veya kapamak için herhangi bir yere uzanmanıza gerek kalmaz.

Tente, alüminyum kasa kullanılarak üretilmiştir. Alüminyum kasa, tentenin dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü sağlamaktadır. Polyester kumaş kullanılarak üretilen tente, su geçirmez ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Prime otomatik motorlu tente modeli, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Ölçüler: 300×500 cm
 • Malzeme: Alüminyum kasa, polyester kumaş
 • Otomatik açılır/kapanır
 • Uzaktan kumanda ile kontrol
 • Su geçirmez ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı

Fiyat: M2 4.000 TL (KDV dahil) (İstenilen özeliklere göre değişiklik gösterebilir.)

Satın almak için: www.istanbulotomatiktente.net

İstanbul’da teslimat:

Prime otomatik motorlu tente modeli, İstanbul’da satın alındığında, üretim sürecine göre verilen tarihte teslimat yapılmaktadır. Teslimatın yapılacağı saat için lütfen önceden randevu alınız.

Kurulum:

Tente, kurulumu gerektirmeden demonte veya montajlı olarak hizmet alabilirsiniz. Ancak, isteğe bağlı olarak kurulum hizmeti satın alabilirsiniz.

Garanti:

Prime otomatik motorlu tente modeli, 2 yıl garantilidir.

Prime otomatik motorlu tente modeli fiyatları

Prime otomatik motorlu tente modelinin fiyatları, tentenin ölçülerine, kullanılan malzemelere ve özelliklerine göre değişmektedir.300×500 cm ölçülerinde olan Prime otomatik motorlu tente modeli, 75.000 TL (KDV dahil) fiyatla satılmaktadır. Bu fiyat, alüminyum kasa ve polyester kumaş kullanılarak üretilen, uzaktan kumanda ile otomatik olarak açılıp kapanabilen bir tente için standart bir fiyattır.Daha büyük ölçülerde olan tenteler, daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Örneğin, 400×600 cm ölçülerinde olan bir tentenin fiyatı, 82.000 TL (KDV dahil) civarındadır.

Daha farklı özelliklere sahip olan tenteler de daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Örneğin, güneş ışınlarına karşı daha dayanıklı olan tenteler, daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Tente Fiyatları